Ceník prken ze sibiřského modřínu

Omítané řezivo, které slouží jako polotovar pro další zpracování, dělíme na tři základní druhy:

  1. Deskové řezivo.

    Šířka je nejméně dvojnásobkem tloušťky a tloušťka je maximálně 5 cm. S větším příčným řezem (fošny) se používají na stavební konstrukce a tenčí (prkna) na podlahy a obklady stěn a stropů.

  2. Trámy.

    Většinou mají v průřezu stejné strany (počínaje 100 mm), pokud se liší, tak rozdíl není tak velký jako u deskového řeziva (šířka je menší než dvojnásobek tloušťky). Je to pevný výrobek, který snáší vysokou zátěž. Často se používají na konstrukce střešních vazeb, jako opěrné sloupy a nosné stavební prvky.

  3. Hranolky.

    Jedná se o daleko menší verzi hranolů s obdobným poměrem šířky a tloušťky. Do této kategorie se řadí všechny výrobky, které mají libovolnou stranu menší než 10 cm. Kupovat omítané hranolky má smysl, pokud byste potřebovali udělat rám podlahové nebo obkladové konstrukce.

arrow Ceník stavebních hranol. Sibiřský modřín.pdf

arrow Ceník latě a trámky. Sibiřský modřín.pdf

arrow Ceník prken a fošen. Sibiřský modřín.pdf

arrow VOP na nákup modřínových dřevěných prken a trámů.pdf

foto1foto2foto3foto4

My jsme firma, která se zabývá nejenom prodejem řeziva, ale i hoblovaných prken ze sibiřského modřínu. Vyrábíme hodně druhů výrobků, jako jsou: truhlářské řezivo, dřevěné latě, dřevěné hranoly, konstrukční hranoly, dřevěné obklady, dřevěné podlahy, dřevěné terasy atd. Specializujeme se na velkém sortimentu trámů na roubenku a sruby, masivních trámů, lepených trámů, hoblovaného a profilového stavebního zboží z různých dřevin.

Jednou z naších hlavních činnosti je výroba na objednávku. Spolupracujeme s velkými společnostmi, zabýváme se nestandartními projekty a nám se to daří.

Za kvalitu svých výrobků ručíme. Na všechny výrobky poskytujeme certifikáty o původu dřevěných prken.

Velké množství zboží mámě skladem – ihned k odběru.